приклад використання манометра – МП3-У2 компанії УАМ для монтажу в системі опалення

Як приклад ви можете побачити використання манометра – МП3-У2. Призначення даного технічного манометра – вимірювання тиску речовин у пароподібному та рідкому фізичних станах – пари, газу, хладонів, ацетилену. Для рідин необхідна умова – відсутність кристалізації. Не призначений для виміру агресивних середовищ. Прилад має сталевий корпус, органічне скло, механізми із латунного сплаву. Основний чутливий механізм, за допомогою якого проводиться вимірювання – трубка Бурдона.
Пример использования манометра - МП3-У2

Для приєднання манометра до основної труби з метою контролю надлишкового тиску використовується триходовий латунний кран і трубка Перкінса.

Триходовий кран дозволяє проводити заміну приладу без зупинки техпроцесу. Кран з’єднує систему з манометром, дає можливість провести продувку система або приєднання контрольного приладу, перекрити трубопровід з метою заміни манометра.

 

 

Позначення малюнку:

  1. Манометр МП3-У2
  2. Триходовий латунний кран.
  3. Сифонна трубка (трубка Перкінса).

Ми виготовляємо манометри, які є аналогами, що випускаються провідними компаніями в даному напрямку. Прилади відповідають ДСТУ за всіма параметрами (віброзахищеність, стійкість до впливів клімату та ін.).