Про компанію

Компанія ТОВ “НВП “УАМ” (UAM) – це команда професіоналів, що займається виробництвом манометрів, біметалічних термометрів, термоманометрів, датчиків тиску та додаткового обладнання, що застосовують в металургії, нафтогазовій та хімічній промисловості, ЖКГ та залізничному транспорті.

Менеджмент та технічні фахівці компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку манометрії та є професіоналами високого рівня. Ми чітко представляємо потреби споживачів, питання, з якими вони стикаються, і готові повною мірою їх вирішувати.

Наши прилади внесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки України за №У3632-15 та №У3633-15, вони відрізняються високою якістю виготовлення на всіх стадіях виробництва, відповідають вимогам ДСТУ EN 837-1:2004, 837-3:2004, ДСТУ EN 13190:2018, манометри виготовляються за ТУ У4212-001-39648187-2015

Наша праця направлена на те, щоб зробити процес підбору, замовлення, доставки та обслуговування нашої продукції максимально зручним та простим, щоб стати для Вас надійним партнером та виробником приладів високої якості.

Якість наших виробів можуть підтвердити понад 2000 задоволених клієнтів, серед яких найвибагливіші споживачі. Також наша продукція у 2019 році була обрана національним рейтингом як Вибір споживача.

Ми завжди відкриті для контактів та співробітництва, готові розробляти та виробляти моделі приладів за вимогами замовника та технічними умовами. Ми цінуємо та цінуємо партнерство, співпрацю та довіру споживача.

Наше підприємство гарантує:

Своєчасне постачання якісної продукції.
Найкращі ціни.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції, що поставляється.

Купити манометри в Україні Ви зможете, звернувшись до нас.

Нам довіряють: